Het team van SBO De Verrekijker bestaat uit een 20-tal personen. Het gaat hierbij om de directie, leerkrachten, orthopedagogen, onderwijsassistentes, een secretarieel team, een conciërge/beheerder en schoonmaakmedewerksters. Bovendien zijn wij opleidingsschool voor studenten van diverse opleidingen.

Groep Leerkracht(en) Werkdagen
Onderbouw Brigit de Jong Ma t/m donderdag
b.dejong@veldvest.nl  
   
Marie-José Spoormans vrijdag
m.spoormans@veldvest.nl  
Middenbouw 1 Gerrie Damen Ma t/m vrijdag
g.damen@veldvest.nl
   
Middenbouw 2 Geertje Moeskops Ma, di, woensdag
g.moeskops@veldvest.nl  
   
Marieke Verberne Di, do, vrijdag
m.verberne@veldvest.nl  
Middenbouw 3 Veerle Raijmakers Ma t/m vrijdag
v.raijmakers@veldvest.nl   
   
Bovenbouw 1 Petra Sax Ma, wo, vrijdag
p.sax@veldvest.nl  
   
Moniek vd Horst Di, wo, donderdag
m.vanderhorst@veldvest.nl  
Bovenbouw 2 A Thijs van Weert Ma t/m vrijdag
t.vanweert@veldvest.nl
   
Bovenbouw 2 B Wim Velthuizen Ma t/m vrijdag
w.velthuizen@veldvest.nl
   
Onderwijsassistenten:    
Anouk van Brakel (ma, do, vrijdag)  
Irene Coppelmans (di, wo, donderdag)  
Jasper van Pelt (woe, do)  
Marlieke Rijkers (ma, di)    
     
Orthopedagogen:    
Fleurine Duisters (di t/m vrij)  
Roos van Zelst (do, vrij)    
     
Regisseurs:    
Claudia Kemps (di, wo, do)  
Hannie van Riel (di, wo, do)  
     
Leermonitor:    
Julia Herijgers (di t/m vrij)  
     
Management Ondersteuning:  
Hanneke Cleef (ma t/m vrij)    
Iris Verhees-Karácsony (ma t/m vrij)