Het team van SBO De Verrekijker bestaat uit een 20-tal personen. Het gaat hierbij om de directie, leerkrachten, orthopedagogen, onderwijsassistentes, een secretarieel team, een conciërge/beheerder en schoonmaakmedewerksters. Bovendien zijn wij opleidingsschool voor studenten van diverse opleidingen.

Groep Leerkracht(en) Werkdagen
Onderbouw Brigit de Jong Ma, di, do, vrij
b.dejong@veldvest.nl  
   
Petra Sax woensdag
p.sax@veldvest.nl  
Middenbouw 1 Gerrie Damen Ma t/m vrijdag
g.damen@veldvest.nl
   
Middenbouw 2 Geertje Moeskops Ma, di, woensdag
g.moeskops@veldvest.nl  
   
Marieke Verberne Di, do, vrijdag
m.verberne@veldvest.nl  
Middenbouw 3A Anna Schellekens Ma t/m vrijdag
a.schellekens@veldvest.nl   
   
Middenbouw 3B Ivanka van der Meer Ma t/m vrijdag
ivanka.vandermeer@veldvest.nl   
   
Bovenbouw 1 Petra Sax Di, do, vrijdag
p.sax@veldvest.nl  
   
Moniek vd Horst Ma, woe, do
m.vanderhorst@veldvest.nl  
Bovenbouw 2 A Esther van Hout Ma t/m vrijdag
e.vanhout@veldvest.nl
   
Bovenbouw 2 B Wim Velthuizen Ma t/m vrijdag
w.velthuizen@veldvest.nl
   
Onderwijsassistenten:    
Anouk Kessels-van Brakel (ma, do, vrijdag)  
Irene Coppelmans (woe, do, vrijdag)  
Stijn Fuchs (ma, di, woensdag)  
Marlieke Rijkers (ma, di)    
     
Orthopedagogen:    
Fleurine Duisters (di t/m vrijdag)  
Roos van Zelst (ma, do, vrijdag om de week)    
     
Regisseurs:    
Claudia Kemps (di, wo, donderdag)  
Hannie van Riel (ma, wo, donderdag)  
     
Leermonitor:    
Julia Herijgers (ma, di, do. vrijdag)  
     
Management Ondersteuning:  
Hanneke Cleef (ma t/m vrijdag)    
Iris Verhees-Karácsony (ma t/m vrijdag)