Het team van SBO De Verrekijker bestaat uit 35 personen. Het gaat hierbij om de directie, leerkrachten, orthopedagogen, onderwijsassistentes, een secretarieel team, een conciërge/beheerder en schoonmaakmedewerksters. Bovendien zijn wij opleidingsschool voor studenten van diverse opleidingen.

Strategisch team

  • Anouk

    Anouk van den Hurk

    Directeur

  • Hannie

    Hannie van Riel

    Locatieleider

Aansturingsteam

  • Claudia

    Claudia Kemps

    Regisseur

  • Paulien van Barschot

    Regisseur

  • Lennart

    Lennart Geertsen

    Leermonitor

  • Linda Dirne

    Linda Dirne

    Leermonitor

Orthopedagogen

  • Fleurine

    Fleurine Duisters

    Orthopedagoog
    Onderbouw / SO / SBO
    (di-wo-do-vr)

  • Ilse

    Ilse van der Heijden

    Orthopedagoog
    Middenbouw
    (ma t/m vr)

  • Roos

    Roos van Zelst

    Orthopedagoog
    Bovenbouw
    (ma om de week-do-vr)

Onderwijzend personeel

  • Sientje

    Sientje Lunenburg

    Groepsleerkracht Onderbouw
    (di-wo om de week-do-vr)

  • Monique Hovens

    Groepsleerkracht Onderbouw
    (ma-wo)

  • Laura K

    Laura Knoops

    Groepsleerkracht SO-SBO
    (ma-di -vr)

  • Marion

    Marion van der Vorst

    Groepsleerkracht SO-SBO
    (di-wo-do)

  • Kirsten

    Kirsten van Luijk

    Groepsleerkracht Middenbouw 1
    (ma-wo-do-vr)

  • Monique Hovens

    Groepsleerkracht Middenbouw 1
    (di)

  • Gerrie

    Gerrie Damen

    Groepsleerkracht Middenbouw 2
    (ma t/m vr)

  • Joke van Lier

    Groepsleerkracht Middenbouw 3
    (di t/m vr)

  • Linda Dirne

    Linda Dirne

    Groepsleerkracht Middenbouw 3
    (ma-wo-do)

  • Geertje

    Geertje Moeskops

    Groepsleerkracht SBO-SO
    (ma-di-wo)

  • Mieke

    Mieke Prinsen

    Groepsleerkracht SBO-SO
    (ma-do-vr)

  • Ivanka

    Ivanka van der Meer

    Groepsleerkracht Bovenbouw 1A
    (ma t/m vr)

  • Ivon

    Ivon Nouwens

    Groepsleerkracht Bovenbouw 1B
    (ma-di-wo)

  • Marieke

    Marieke Verberne

    Groepsleerkracht Bovenbouw 1B
    (ma-di-do-vr)

  • Lennart

    Lennart Geertsen

    Groepsleerkracht Bovenbouw 2A
    (ma t/m vr)

  • Ingrid Driessen

    Ingrid Driessen

    Groepsleerkracht Bovenbouw 2A
    (ma t/m vr)

  • Paulien van Barschot

    Groepsleerkracht bovenbouw 2B
    (ma-di-do-vr)

  • Wendy Michielse

    Groepsleerkracht Bovenbouw 2B
    (di-wo-do)

Onderwijs ondersteunend personeel

  • Marlieke

    Marlieke van Houts-Rijkers

    Onderbouw
    (met zwangerschapsverlof)

  • Britt de Graaf

    Onderbouw
    (ma t/m vr)

  • Lotte van Dongen

    Onderbouw
    (ma-do-vr)

  • Angela Reizi

    Onderbouw
    (di-wo-vr)

  • Irene

    Irene Coppelmans

    Middenbouw
    (ma-wo-do)

  • Puck Liebregts

    Middenbouw
    (di)

  • John Teunissen

    Middenbouw
    (ma-di-do-vr)

  • Stijn

    Stijn Fuchs

    Bovenbouw
    (ma-wo-do-vr)

  • Femke

    Femke Liebregts

    Bovenbouw
    (ma t/m vr)

  • Sander

    Sander de Kuijper

    Bovenbouw, Middenbouw, Onderbouw
    Sport & Spel
    (ma t/m vr)

  • Hanneke Cleef

    Management assistent
    (ma t/m vr)

  • Ruud Istas

    Conciërge / Beheerder
    (ma t/m vr)

  • Laura Antoni

    Interieurverzorgster