Het team van SBO De Verrekijker bestaat uit een 20-tal personen. Het gaat hierbij om de directie, leerkrachten, een orthopedagoog, onderwijsassistentes, een secretarieel team, een conciërge/beheerder en schoonmaakmedewerksters. Bovendien zijn wij opleidingsschool voor studenten van diverse opleidingen.

Groep Leerkracht(en) Weekritme
Directeur Anouk van den Hurk ma t/m do
  a.vdhurk@veldvest.nl  
     
Onderbouw Brigit de Jong ma t/m do
  b.dejong@veldvest.nl   
  Julia Herijgers vrijdag
  j.herijgers@veldvest.nl   
     
Middenbouw 1 Gerrie Damen ma t/m vrijdag
  g.damen@veldvest.nl   
     
Middenbouw 2 Geertje Moeskops ma, di, woe
  g.moeskops@veldvest.nl   
  Gedurende zwangerschapsverlof vervangen door:  
  Monique van Dun ma, di, woe
  m.vandun@veldvest.nl  
  Petra Sax wo, do, vrij
  p.sax@veldvest.nl   
     
Middenbouw 3 Marie-Jose Spoormans Ma
  m.spoormans@veldvest.nl   
  Marie-Claire Duijsens Di, woe, do, vrij
  m.duijsens@veldvest.nl   
     
bovenbouw 1 Marieke Verberne Ma, di, vrij
  m.verberne@veldvest.nl   
  Moniek van der Horst Di, woe, do
  m.vanderhorst@veldvest.nl  
     
bovenbouw 2 Jac Schepens Ma, di, do, vrij
  j.schepens@veldvest.nl   
  Marie-José Spoormans 26x woe
  m.spoormans@veldvest.nl   
     
Regisseur onderbouw Claudia Kemps Di, do, vr
  c.kemps@veldvest.nl   
Regisseur bovenbouw Hannie van Riel Di, woe, do
  h.vanriel@veldvest.nl   
     
Leermonitor Julia Herijgers Di, woe, do
  j.herijgers@veldvest.nl  
     
Onderwijsassistentes Anouk van Brakel ma, wo, do
  a.vanbrakel@veldvest.nl   
  Irene Coppelmans di, do, vr
  i.coppelmans@veldvest.nl   
  Charlotte Dekker ma, di, woe
  c.dekker@veldvest.nl   
  Veerle Raijmakers ma, woe, do
  v.raijmakers@veldvest.nl   
     
Orthopedagogen Fleurine Duisters ma t/m vr
  f.duisters@veldvest.nl   
  Gedurende zwangerschapsverlof vervangen door:  
  Lisette Steinmeier-Westland ma, di, do
  l.steinmeier@veldvest.nl  
  Fleur Dekker di, wo, do
  f.dekker@veldvest.nl   
  Floor Peels di, wo
  f.peels@veldvest.nl  
     
Secretarieel Team Hanneke Cleef Ma t/m vrij
  h.cleef@veldvest.nl   
  Iris Karácsony ma t/m vrij
  i.karacsony@veldvest.nl  
     
Conciërge Ruud Istas Ma t/m vrij
  r.istas@veldvest.nl   
  Remko Kool ma,woe,vrij
  r.kool@veldvest.nl  
     
Interieurverzorging Harriëtte Faassen ma t/m do
  Najat Mounir ma t/m vrij
  Laura Antoni ma t/m vrij